A7XTurkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A7XTurkiye

Avenged Sevnfold hakkı nda haberler, resimler, bilgiler ve forum bulunmaktadı r

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız??

+6
a7xsyn
PCaNeR
uykusuz
avengedsevenfold!
synist [ syn_kolix ]
AnyanKa
10 posters
YazarMesaj
AnyanKa

AnyanKa

Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız?? Empty
MesajKonu: Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız??   Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız?? Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 3:16 pm

Kim nası tanısdı acabaa =) Ben 2007 yılının içinde Ercan diye bir ark.ım sayesinde Seize The Day ile tanıştım(iyi ki!) bana klibini izlettirdi şarkıyı dinlettirdi ve sonra seize the dayden kopamadım..Ama sadece seize the day dinliyordum ardından bu sene ben niye bu grubun diğer şarkılarınıda indirmiyorum diip şarkıları indirdikçe hastası oldum =D Niye hemen başka şarkılarada bakmadıysam 1 sene seize the day dinlemısdım Smile Ama olsun Seize The Day hayatımın sarkısı oldu hersekılde Ercanım sağolsunn yani o olmasa hala bilmiyo olabilirdim Smile
synist [ syn_kolix ]

synist [ syn_kolix ]

MesajKonu: Geri: Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız??   Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız?? Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 10:50 am

ben abimn sayesinde tanıştm ve ilk gndn bu gruba hasta oldm Smile iikide tanışmışım a7x le Very Happy
avengedsevenfold!

avengedsevenfold!

MesajKonu: Geri: Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız??   Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız?? Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 4:34 pm

Grubu ilk Waking The Fallen albümleriyle tanıdım!Ailedeki çoğu kuzenlerinde metal dinliyo olması buna çok büük bi etken!Öyle 4-5 yıla yakın aşıı oldum onların!Dinlememle birlikte 3 albümünü indirdim!Nerde onlara ait bişey varsa CD t-shirt alırım! =))
uykusuz

uykusuz

MesajKonu: Geri: Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız??   Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız?? Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 7:08 pm

bi arkadasım seize the day i dinletmişti bak en kadar hüzünlü ve güzel bir parca diye...
sonra klibini izledim falan ne zaman hüzünlensem aklıma onlar geldi bende a7x i takip etmeye karar verdim
PCaNeR

PCaNeR

MesajKonu: Geri: Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız??   Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız?? Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 7:28 pm

arkadaşın blinded in chains i tavsiye etmesyle başladm.abartısız her gün 10 kere dinlerdim.biraz araştrdktan sonra blinded in chainsten daha güzel şarkılarınu keşfettm.sorasını hatırlamıorum Razz
uykusuz

uykusuz

MesajKonu: Geri: Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız??   Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız?? Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 7:29 pm

Very Happy Smile
AnyanKa

AnyanKa

MesajKonu: Geri: Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız??   Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız?? Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 10:17 pm

Yalnız herkes bi yakını sayesinde tanımış Smile Kendi keşfeden var mı acaba Question Smile
uykusuz

uykusuz

MesajKonu: Geri: Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız??   Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız?? Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 12:52 pm

aa gercekten...
vardır yaa Very Happy
a7xsyn

MesajKonu: Geri: Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız??   Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız?? Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 10:14 pm

ben good charlotte ın the river parçasıyla tanıdım kendilerini:D sonra indirdim parçaları, ilk indirdiğim parçaları unholy confessions ve seize the day.. ve hala kendime kızıyorum, niye daha önce bulamadım a7x u diye:)
uykusuz

uykusuz

MesajKonu: Geri: Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız??   Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız?? Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 3:34 pm

gec olsun da güç olmasın a7xsyn Rolling Eyes onları tanımayan daha nice insan var...
synist [ syn_kolix ]

synist [ syn_kolix ]

MesajKonu: Geri: Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız??   Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız?? Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 9:29 pm

evet yha daha tanımayan çok kişi var keşke herkes tanısa Smile bn avenged sevenfold dinliorum dediimde o ne ya gibisinden tepki verenler oluyo gıcık oluorm Very Happy
th3dem0ns

th3dem0ns

MesajKonu: Geri: Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız??   Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız?? Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 4:53 pm

gercekTen cok tanımayan war bole bı grubu tanımamak.......

yorum yok yanı daha dorusu tanımamak deıl arastırmamak da olabılır..
kjmaxsuanson

kjmaxsuanson

MesajKonu: Geri: Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız??   Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız?? Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 10:13 pm

AnyanKa demiş ki:
Yalnız herkes bi yakını sayesinde tanımış Smile Kendi keşfeden var mı acaba Question Smile
tabiki var bennnnnnnnnnnnnn xd
Siwrisnack

Siwrisnack

MesajKonu: Geri: Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız??   Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız?? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 12:37 pm

ben most wanted daki şarkıları indirirken önce blinded in chains le tanıştım.. o kadar da hayranı falan diildim başlarda.. ondan sonra beast and the harlotun klibini baştan sona izledim ve şarkıya resmen bayıldım.. sonra da vma de ödül alan şarkısı bat country i dinledim o şarkıya bittim resmen.. sonra da diğer şarkılarını bulup dinledim böylece hem rock-metal dinleyicisi oldum hem de a7x i tanıdım...

kitap gibi oldu be Very Happy
th3dem0ns

th3dem0ns

MesajKonu: Geri: Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız??   Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız?? Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 10:37 am

bENIMKI bayA BI kısa ~

biZim eve gelDIler tanıStık.... xd
Synyster*

Synyster*

MesajKonu: Geri: Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız??   Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız?? Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 7:50 pm

ilk hangi şarkılarını dinlediğimi hatırlamıyorum ama 1 şarkılarını dinleyince tarzıma yakın olduğunu farkettim dier şarkılarınıda dinledim hepsine hayran kaldım sonra bayağı uzun zaman sonra videolarını izlemek aklıma gelebildi onuda izleyince tam bi hayranları oldum Rolling Eyes

Avenged Sevenfold ile nasıl tanıştınız??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avenged Sevenfold
» avenged sevenfold
» Avenged Sevenfold-Saw IV
» Avenged Sevenfold's MVI: The Cartoon
» Avenged Sevenfold on tour!